Serwis systemów pomiarowych 3D

Kalibracja maszyn pomiarowych
Audyt stanu technicznego urządzeń
Szkolenia i relokacje
USŁUGI POMIAROWE

System pomiarowy LOGGER3D to dostosowywany do potrzeb klienta system kontroli warunków środowiskowych zarówno w laboratoriach pomiarowych jak i halach produkcyjnych.

System pomiarowy Logger3d

LOGGER3D analizuje w trybie online warunki otoczenia, poprzez pomiary temperatury, wilgotności, ciśnienia czy też natężenia światła.

Obraz analizy wykoanany przez Logger3d

Posiada możliwość archiwizacji oraz pełnej analizy zebranych informacji umożliwia zapewnienia stabilnych warunków środowiskowych zarówno w procesie wytwarzania jak i kontroli produktu.

obraz histori analizy systemu Logger3d 

System LOGGER3D skład się ze stacji bazowej wraz z oprogramowaniem oraz zróżnicowanych czujników przewodowych jak i bezprzewodowych.

logo-male-SSP3D

Serwis Systemów
Pomiarowych 3D Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 61F
43-190 Mikołów
+48 735 231 001
+48 507 477 051
biuro@serwis3d.pl

Czym się zajmujemy?

Profesjonalne wsparcie dla Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych, naprawa i wymiana części eksploatacyjnych, sprawdzanie zgodności metrologicznej, wymiana i modernizacja oprogramowania, regulacja i kalibracja maszyn, okresowe przeglądy oraz audyt stanu technicznego.

Polityka prywatności

Strona serwis3d.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.
Copyright © 2019 Serwis Systemów Pomiarowych 3D Sp. z o.o. All Rights Reserved.